Tøndehylde i bur til to tønder 50L pulverlakeret stål

13 gallons

Katalogindeks: ME001556

Tøndehyldeet i et bur til to tønder sikrer stabilitet og sikkerhed under tøndetransport og opbevaring, med prioritering af sikkerhed og indholdsbeskyttelse.
  • Levering: fra 37,33 US$ (Palle levering)
162,24 US$ gross / stk. 131,90 US$ net + 23 % Moms / stk.

Beskrivelse

Stelaż pod dwie beczki 50L

 

Stelaż pod dwie beczki jest niezbędnym narzędziem w różnych gałęziach przemysłu, szczególnie jeśli chodzi o transport i przechowywanie beczek. To innowacyjne urządzenie zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas przenoszenia lub układania beczek, zapewniając bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i zawartości beczek. Ten szczególny typ klatki na beczki jest przeznaczony do przenoszenia dwóch beczek po 50 litrów każda, co jest szeroko stosowane w różnych sektorach ze względu na swoją praktyczność i wydajność. Może być wykonany ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo lub aluminium.

 

Na zdjęciu metalowy stelaż pod beczki mieszczący dwie beczki. Beczki są w doskonałym stanie i są bezpiecznie zamocowane, co zapewnia ich stabilność.

 

Cechy stelaża pod dwie beczki 50L:

- Zbudowany z wytrzymałych materiałów

- Konstrukcja klatki zapewniająca większe bezpieczeństwo i stabilność

- Oszczędza miejsce do przechowywania

- Stosowany w różnych gałęziach przemysłu

 

Zalety stelaża pod dwie beczki 50L:

- Trwałość i długoletnia funkcjonalność dzięki wysokiej jakości, solidnym materiałom

- Wyposażony jest w panele boczne zapobiegające bocznym ruchom beczek, co zwiększa bezpieczeństwo

- Możliwość układania w stosy, z łatwością utrzymuje wiele stelaży jeden na drugim, co oszczędza miejsce do przechowywania i poprawia estetykę magazynu

- Może być stosowany w wielu różnych gałęziach przemysłu, takich jak ropa, gaz, browarnictwo, winiarstwo i wiele innych

 

Stelaż pod dwie beczki 50L – zastosowanie

Stelaż pod dwie beczki o pojemności 50L. Solidna, bezpieczna konstrukcja i funkcje oszczędzające miejsce sprawiają, że jest to doskonały wybór do bezpiecznego i wydajnego transportu i przechowywania beczek. Może być wykonany ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo lub aluminium.

Stelaż pod dwie beczki 50L oferuje również wszechstronność w zastosowaniu. Można go stosować w różnych gałęziach przemysłu, takich jak ropa i gaz, produkcja chemiczna, farmaceutyka, rolnictwo, browarnictwo i winiarstwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport niebezpiecznych chemikaliów, przechowywanie płynów rolniczych, czy przeładunek produktów farmaceutycznych, ten typ stojaka zapewnia bezpieczne i niezawodne rozwiązanie.

 

Stelaż pod dwie beczki 50L - specyfikacja

Pojemność beczki

50 litrów 13,2 galonów

Waga konstrukcji

26,2 kg 57,8 lbs

Maksymalne obciążenie konstrukcji

1500,0 kg 3306,9 lbs

Szerokość

107,0 cm 42,1 cala

Wysokość

60,0 cm 23,6 cala

Wysokość razem z nakładkami

66,0 cm 26,0 cali

Wysokość 6 stosów

366,0 cm 144,1 cala

Głębokość

49,0 cm 19,3 cala

 

Stelaże pod beczki oszczędzają miejsce w magazynie oraz pozwalają na łatwy transport i przechowywanie beczek po piwie, beczkach po winie i innych beczkach alkoholowych.

Ponadto, konstrukcja klatki na beczki pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni podczas przechowywania. Stelaż można ustawiać jeden na drugim. Ta funkcja nie tylko oszczędza cenną przestrzeń na podłodze, ale także zapewnia schludne i zorganizowane przechowywanie beczek. Wykorzystując przestrzeń pionową, firmy mogą zoptymalizować wykorzystanie miejsca magazynowego i poprawić ogólną wydajność.

Konstrukcja klatkowa stelaża pod beczki poprawia bezpieczeństwo, ponieważ mocno utrzymuje beczki na miejscu. Dodatkowo, klatka wyposażona jest w panele boczne zapobiegające bocznemu przemieszczaniu się beczek, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas transportu.

Stelaże umożliwiają układanie w stosy wielu stojaków, niezależnie od trwałości beczki. Każda beczka stoi na własnej podstawie i nie obciąża innych.

 

Stelaże pod beczki - współpraca

UWAGA:
a) Podana cena dotyczy zakupów indywidualnych. Odbiorców hurtowych (winnice, browary i wszelkiego rodzaju hurtownie) zapraszamy do składania zapytań indywidualnych – przy większych zakupach stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe;
b) Budowa stelaży pod beczki: w przypadku indywidualnych wymagań wymiarowych lub konstrukcyjnych prosimy o bezpośredni kontakt. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego klienta w zakresie wykonania stelaży pod beczki.

 

Wysyłka

Wszystkie regały na beczki produkowane są w Polsce i stamtąd są wysyłane. Nie mamy problemu z wysyłką na cały świat, jednak koszt będzie zależał od kraju.

Należy również pamiętać, że kraje spoza Unii Europejskiej i strefy Schengen są objęte dodatkowymi kosztami celnymi.

Aby poznać koszt wysyłki do Twojego kraju, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl

 

Produkcja elementów metalowych - stelaże pod beczki i nie tylko

Jako firma produkcyjna Marxam oferuje wiele różnych elementów metalowych wykonywanych na zamówienie. Jeżeli mają Państwo indywidualne życzenia dotyczące wyrobów metalowych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konstruktor@marxam-project.pl.

 

Karty charakterystyki:

Stelaż pod dwie beczki 50L - wymiary

Katalog wszystkich stojaków na beczki

Cennik wszystkich stojaków na beczki

Se også

Lignende produkter

Leveringsomkostninger

Personlig afhentning på virksomhedens hovedsæde : fra 0,00 US$
Palle levering : fra 37,33 US$
Pris bekræftes på e-mailadresse: sklep@marxam.pl : fra 0,25 US$

Spørg efter et produkt