Tromlestander til en tønde 600L INOX

159 gallons

Katalogindeks: ME001839

Leder du efter et pålideligt tromlestander til din 600L tønde? Stop med at lede! Hold din tønde stabil og sikker med vores tromlestander, der er nemme at stable.
  • Levering: fra 6,22 US$ (Kurer levering)
443,87 US$ gross / stk. 360,87 US$ net + 23 % Moms / stk.

Beskrivelse

Stojak do beczki 600L

 

Stojak do beczki jest niezbędnym elementem każdej beczki o pojemności 600L. Zapewnia stabilną i bezpieczną podstawę dla beczki i zapobiega jej przewróceniu. Stojaki wykonane są ze stali ocynkowanej, Inox, stali malowanej proszkowo lub aluminium, co zapewnia maksymalną trwałość. Jego solidna konstrukcja pozwala na układanie wielu stojaków jeden na drugim.

 

Solidny metalowy stojak do beczki do bezpiecznego przechowywania jednej beczki o pojemności 600 litrów.

 

Cechy stojaka do beczki 600L:

- Równomiernie rozkłada ciężar beczki

- Zapobiega przewróceniu się beczki

- Trwała i solidna konstrukcja

- Wytrzymuje duże obciążenia

 

Zalety stojaka do beczki 600L:

- Zaprojektowany tak, aby równomiernie rozłożyć ciężar beczki i zapewnić maksymalną stabilność

- Wykonany ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo lub aluminium, co zapewnia trwałość na długie lata

- Możliwość przenoszenia ciężkich ładunków, pozwala na układanie wielu stojaków jeden na drugim, oszczędzając cenne miejsce do przechowywania

 

Stojak do beczki 600L - zastosowanie

Stojak do beczki o pojemności 600L to idealne rozwiązanie do przechowywania Twoich beczek. Dostępny w 4 różnych materiałach: ocynkowanej, Inox, stali malowanej proszkowo lub aluminium, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb. Jego stabilność zapewni Ci spokój ducha podczas przechowywania cennych beczek.

Metalowe podstawy stojaków do beczek ułatwiają przechowywanie beczek niezależnie od ich składu, m.in. ocynkowanych, stalowych, drewnianych, plastikowych czy innych materiałów.

 

Stojak do beczki 600L - specyfikacja

Stojaki do beczek skutecznie optymalizują przestrzeń magazynową, jednocześnie ułatwiając wygodny transport i przechowywanie beczek po piwie, beczkach po winie i innych beczkach na alkohol.

Specjalnie wyprofilowane haki mocujące zapobiegają przesuwaniu się beczek, a ich symetryczne rozmieszczenie umożliwia wykorzystanie stojaka na beczki jako podstawy do układania beczek w magazynie.

Stojak do beczki ułatwia układanie beczek w stosy. Liczba możliwych do osiągnięcia stosów zależy przede wszystkim od trwałości beczek. Chociaż może służyć jako podstawa dla dolnej części stosu, jest zwykle wykorzystywany jako regał międzypoziomowy.

 

Stojaki do beczek - współpraca

UWAGA:
a) Podana cena dotyczy zakupów indywidualnych. Odbiorców hurtowych (winnice, browary i wszelkiego rodzaju hurtownie) zapraszamy do składania zapytań indywidualnych – przy większych zakupach stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe;
b) Budowa stojaków do beczek: w przypadku indywidualnych wymagań wymiarowych lub konstrukcyjnych prosimy o bezpośredni kontakt. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego klienta w zakresie wykonania stojaków do beczek.

 

Wysyłka

Wszystkie regały magazynowe na beczki produkowane są w Polsce i stamtąd wysyłane są. Nie mamy problemu z wysyłką na cały świat, jednak koszt będzie zależał od kraju.

Należy również pamiętać, że kraje spoza Unii Europejskiej i strefy Schengen są objęte dodatkowymi kosztami celnymi.

Aby poznać koszt wysyłki do Twojego kraju, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl

 

Produkcja elementów metalowych - stojaki do beczek i nie tylko

Jako firma produkcyjna Marxam oferuje wiele różnych elementów metalowych wykonywanych na zamówienie. Jeżeli mają Państwo indywidualne życzenia dotyczące wyrobów metalowych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konstruktor@marxam-project.pl.

 

Karty charakterystyki:

Katalog wszystkich stojaków na beczki

Cennik wszystkich stojaków na beczki

Se også

Lignende produkter

Leveringsomkostninger

International kurer levering - AT, BA, LT, LV, CH : fra 28,00 US$
Personlig afhentning på virksomhedens hovedsæde : fra 0,00 US$
International kurer levering - BE, CZ, DK, LU, DE, SK, HU : fra 22,40 US$
International kurer levering - HR, IT : fra 39,20 US$
Palle levering : fra 37,33 US$
Pris bekræftes på e-mailadresse: sklep@marxam.pl : fra 0,25 US$
Kurer levering : fra 6,22 US$
International kurer levering - EE, FI, FR, ES, NL, LI, PT, SI : fra 33,60 US$
International kurer levering - RO : fra 44,80 US$
International kurer levering - US : fra 37,33 US$

Spørg efter et produkt