Beczki plastikowe do kiszenia, na deszczówkę, na kapustę

Gdzie Kupić Wysokiej Jakości Beczki Plastikowe Po Niskich Cenach

Szukasz idealnego rozwiązania do przechowywania, pakowania lub transportu swoich przedmiotów? Nie szukaj dalej - nasz wybór beczek plastikowych oferuje produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj do nas, aby znaleźć idealny plastikowy zbiornik do przechowywania, kiszenia, transportu i wiele innych!

Uzyskaj Pomoc Od Profesjonalistów, aby Mieć Pewność, że Beczki Spożywcze Są Wysokiej Jakości

Kupując beczki spożywcze, zidentyfikowanie produktu wysokiej jakości może być trudne. Aby upewnić się, że otrzymujesz zbiornik plastikowy najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebujesz i mogą doradzić w sprawie rozmiaru, rodzaju i ceny pojemnika plastikowego (z pokrywą lub bez), które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom. Profesjonalna pomoc gwarantuje, że otrzymasz wysokiej jakości plastikowe beczki (na wodę, żywność i inne), w przystępnej cenie - nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Poznaj Przemysłowe Zastosowania Beczki Na Kapustę

Beczki na kapustę są często używane w warunkach przemysłowych do różnych celów. Może to obejmować transport rozpuszczalników, chemikaliów, płynów i innych materiałów wymagających bezpiecznego pojemnika. Bardzo często stosuje się je jako beczki plastikowe do kiszenia ogórków, kiszenia kapusty w beczce w worku foliowym, czy jako beczka na deszczówkę. Większość beczek na kiszonki jest wykonana z polietylenu o dużej gęstości (HDPE), który jest lekki i odporny na korozję i wiele substancji chemicznych, co czyni je idealnym wyborem, kiedy potrzebne jest długotrwałe przechowywanie lub transport. Znajomość różnych przemysłowych zastosowań beczek na żywność (np. beczek do ogórków, czy beczek plastikowych na wodę) pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt, który spełni Twoje potrzeby.

Różne Zastosowania Zbiorników Plastikowych Na Wodę

Zbiorniki plastikowe na wodę mają wiele różnych zastosowań. Najczęściej służą do przechowywania, ale mogą być również używane jako beczki do kiszenia kapusty, beczki do kiszenia ogórków, beczki plastikowe na deszczówkę i wiele innych. Weź pod uwagę takie czynniki, jak rozmiar, trwałość, waga, pojemność oraz to, czy ma uchwyty lub inne dodatkowe funkcje, których potrzebujesz do swoich zastosowań. Wybór plastikowego zbiornika będzie zależał od tego, do czego będziesz go używać i czy kupujesz beczki hurtowo.

Określ, Jaki Rodzaj Beczek Plastikowych Powinieneś Kupić

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów beczek plastikowych, dlatego ważne jest, aby określić, który typ najlepiej pasuje do danego zastosowania. Beczki do kiszenia wykorzystywane przechowywania, są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Mogą występować z pokrywkami lub bez nich. Istotne są także uchwyty, które znacząco ułatwiają transport beczek.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (8)
Beczki plastikowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Beczka plastikowa 5l do kapusty ogórków

Indeks katalogowy: ME114059

Beczka na kapustę i ogórki plastikowa o pojemności 5 l. Umożliwia kiszenie kapusty w beczce. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

19,00 zł brutto 15,45 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka plastikowa do kiszenia ogórków, kapusty o pojemności 10 l. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

31,00 zł -29% 22,00 zł brutto 17,89 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Pojemnik plastikowy z pokrywą do kapusty, ogórków o pojemności 20 l. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

34,00 zł -26% 25,00 zł brutto 20,33 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka plastikowa 30l do kapusty ogórków

Indeks katalogowy: ME114058

Beczka do kiszenia kapusty, ogórków, plastikowa, o pojemności 30 l. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

38,72 zł brutto 31,48 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka plastikowa 65l do kapusty ogórków

Indeks katalogowy: ME114060

Beczka na kiszonki plastikowa o pojemności 65 l, do kapusty i ogórków. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

75,00 zł brutto 60,98 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka plastikowa spożyw.80 l z obręczą

Indeks katalogowy: ME114508

Beczka plastikowa na deszczówkę o pojemności 80 l. Idealnie nadaje się także do przygotowywania kiszonek. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością

129,00 zł brutto 104,88 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka do kiszenia ogórków, kapusty, plastikowa o pojemności 60 l. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

73,00 zł -18% 60,00 zł brutto 48,78 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Beczka plastikowa o pojemności 30 l do kapusty i ogórków. Beczka spożywcza przystosowana do kontaktu z żywnością.

40,00 zł -20% 32,00 zł brutto 26,02 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni