Chłodnica zanurzeniowa szeregowa do piwa z mufą 1/4 cala Inox

Indeks katalogowy: ME001091

Chłodnica zanurzeniowa szeregowa do piwa, to chłodnica uniwersalna, która umożliwia szybkie chłodzenie piwa, wina lub innych płynów.
  • Dostawa: od 5,97 USD (Przesyłka kurierska)
  • Odbiór osobisty: od
64,46 USD brutto / szt. 52,41 USD netto + 23% VAT / szt.

Opis

Chłodnica zanurzeniowa szeregowa do piwa z mufą 1/4 cala Inox

 

Chłodnica zanurzeniowa do piwa, zaprojektowana i wykonana przez firmę Marxam Project. Możliwe jest zastosowanie jej w małych zbiornikach, w domowych warunkach przetwarzania.

Jest to chłodnica uniwersalna. Oznacza to, że świetnie sprawuje się jako chłodnica do piwa, wina oraz innych płynów.

Spiralny kształt chłodnicy pozwala na objęcie procesem chłodzenia jak największej objętości a odpowiednio dobrana średnica rury konstrukcji zapewnia odpowiedni stosunek wydajności do ilości zużytego środka chłodzącego.

Szybkość chłodzenia jaka jest możliwa do osiągnięcia przy zastosowania zasilania wodą z sieci to chłodzenie 45 litrów z poziomu 100°C do 18°C w ciągu 30 minut.

Materiał z jakiego wykonana jest chłodnica piwowarska – stal nierdzewna kwasoodporna – pozwala na stosowanie jej w produktach spożywczych a odpowiednie końcówki, na bezpośredni montaż wężyków lub dołączenie kranów regulujących przepływ cieczy chłodzącej.

 

Chłodnica na zamówienie to dla nas żaden problem. Jako firma zajmująca się zawodowo produkcją elementów i konstrukcji z metalu mamy już opracowane kilka rozwiązań ale jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie przedstawi nam klient.

 

Cena odnosi się do jednej sztuki produktu. Przy zakupie większej ilości proponujemy atrakcyjne rabaty i upusty – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym działem sprzedaży.

 

Wymiary chłodnicy:

- średnica 240 mm 
- wysokość całkowita 500 mm 
- wysokość zwojów - ok. 250 mm 

Zobacz także

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska : od 5,97 USD
Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 USD
Przesyłka paletowa : od 35,81 USD

Zapytaj o produkt