Dauer für die Bestelldurchführung

Natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia w naszym sklepie internetowym, otrzymają Państwo e-mail z jego potwierdzeniem. Po otrzymaniu wpłaty na konto (jeśli wybrali Państwo płatność z góry), rozpoczynamy realizację zamówienia, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów


Wszystkie produkty w sklepie internetowym są dostępne. Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin, czasami 48 godzin. Zamówienia bardzo duże lub nietypowe, staramy się pakować i wysłać w jak najszybszym terminie. Jeżeli czas dostawy przedłuża się, niezwłocznie informujemy o tym Klienta telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Zamówienia mogą być realizowane zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności


Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. Standardowo trwa to do dwóch dni roboczych (jest to jednak zależne od banku).

Płatność kartą - opcja dostępna jedynie w przypadku odbioru zamówienia w naszym Punkcie Odbioru przy ul. Ujastek 11 w Krakowie.

 

Forma dostawy


Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Odbiór osobisty w naszym Punkcie Odbioru na ul. Ujastek 11 w Krakowie jest możliwy w dni robocze w godzinach 8.00-15:00, zamówienia są przygotowywane nawet w ten sam dzień, po wcześniejszym kontakcie z nami.