Drożdże Wyeast - zamówienie

Null

 

Poniżej znajdziesz link do stworzonego przez nas formularza Google, którego wypełnienie pomoże nam sprowadzić dla Ciebie dokładnie te szczepy drożdży Wyeast, których potrzebujesz.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA

Drożdże wysyłane są do nas drogą lotniczą, maksymalnie 2 tygodnie od daty produkcji (producent zaleca użycie drożdży do 6 miesięcy od tej daty).

Warunki zamówienia:
1. Wypełnij formularz w dniach 25.10 - 7.11.2021.
2. Opłać pro formę którą otrzymasz od nas 8.11, na Twoją płatność czekamy do 9.11 (jej brak spowoduje anulację całego zamówienia).
3. Wysyłka drożdży do Ciebie nastąpi najpóźniej 2.12 (zależy to od daty dostawy do nas).
4. Wysyłkę drożdży możesz połączyć z zamówieniem złożonym przez nasz sklep - poinformuj nas o tym wpisując odpowiedni komentarz do zamówienia złożonego przez naszą stronę.
5. Formularz można wypełniać wielokrotnie. Jeśli złożysz kilka zamówień z tymi samymi danymi, wszystkie drożdże znajdą się na jednej pro formie.
6. Jeśli zamówione przez Ciebie drożdże będą niedostępne u producenta, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, a wpłacona przez Ciebie kwota zostanie zwrócona na konto bankowe.
7. Ceny:
- drożdże górnej i dolnej fermentacji, private collection, do piw belgijskich, pszenicznych, sake, cydrów i miodów pitnych, fermentacji maloaktycznej, drożdże winne: 45,00 zł
- dzikie drożdże i bakterie: 59,50 zł
- pożywki: 31,50 zł

Do zamówienia zostaną doliczone koszty dostawy: 16 zł dla przesyłki kurierskiej lub 13,50 zł dla paczkomatu (w przypadku zamówień na kwotę powyżej 250 zł, przesyłka będzie darmowa).


8. Jeśli jesteś członkiem PSPD zarejestrowanym w naszym sklepie, od powyższych cen przysługuje Ci rabat -10%. Poinformuj nas o przynależności do Stowarzyszenia podczas wprowadzania danych w formularzu (jeśli nie zgłaszałeś się jeszcze do nas, sprawdź informacje na stronie https://marxam.pl/rabaty,1074,pl.html).

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub wolisz złożyć zamówienie przez e-mail, zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem sklep@marxam.pl (żeby usprawnić komunikację, w tytule wiadomości wpisz "Zamówienie Wyeast").
W przypadku wątpliwosci odnośnie samych drożdży, pomocna moze być strona z FAQ przygotowana przez producenta: Wyeast Labs - FAQ
(strona w języku angielskim).

Przekazane przez Ciebie dane zostaną wykorzystane wyłącznie do realizacji zamówienia.

PS. Nie martw się jeśli zapomnisz lub nie zdążysz zamówić drożdży - część z nich będzie dostępna do zakupu przez nasz sklep (nie możemy jednak wtedy zagwarantować dostępności konkretnego szczepu).

Wszystkie ceny podane powyżej są cenami brutto.