Chłodnica zanurzeniowa do kadzi maceracyjnej, 1000 l Inox

1000 l

Indeks katalogowy: ME001288

Chłodnica zanurzeniowa ze stali nierdzewnej do kadzi maceracyjnej, to chłodnica wykorzystywana do fermentacji winogron oraz innych owoców.
  • Dostawa: od
  • Odbiór osobisty: od
399,69 USD brutto / szt. 324,95 USD netto + 23% VAT / szt.

Opis

Chłodnica zanurzeniowa do kadzi maceracyjnej, 1000 l Inox

 

Chłodnica zanurzeniowa do kadzi maceracyjnej ze stali nierdzewnej, zaprojektowana i wykonana przez firmę Marxam Project. Możliwe jest zastosowanie jej w kadziach maceracyjnych i otwartych zbiornikach.

Spiralny kształt chłodnicy pozwala na objęcie procesem chłodzenia jak największej objętości, a odpowiednio dobrana średnica rury zapewnia odpowiedni stosunek wydajności do ilości zużytego środka chłodzącego.

Dodatkowe żebra boczne stabilizują chłodnicę oraz zapewniają utrzymanie odpowiednich odległości pomiędzy kolejnymi poziomami chłodzącymi.

Materiał z jakiego wykonana jest chłodnica zanurzeniowa – stal nierdzewna kwasoodporna – pozwala na jej stosowanie w produktach spożywczych a odpowiednie końcówki na zamontowanie kranów i mechanizmów regulujących przepływ czynnika chłodzącego.

 

Chłodnica na zamówienie to dla nas żaden problem. Jako firma zajmująca się zawodowo produkcją elementów i konstrukcji z metalu mamy już opracowane kilka rozwiązań ale jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie przedstawi nam klient.

 

Cena odnosi się do jednej sztuki produktu. Przy zakupie większej ilości proponujemy atrakcyjne rabaty i upusty – zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym działem sprzedaży.

 

Koszty dostawy

Paczkomaty InPost : od 0,00 USD
Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 USD

Zapytaj o produkt