Próbnik ziemi - Laska Egnera, L=90cm kpl

Indeks katalogowy: ME001237

Laska Egnera pozwalająca na uzyskiwanie prób gleby z głębokości 90 cm. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej; w komplecie pazur ułatwiający czyszczenie
  • Dostawa: od 5,00 zł
380,00 zł brutto / szt. 308,94 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Opis

Próbnik ziemi - Laska Egnera z pazurem

 

Próbnik ziemi (laska glebowa) jest urządzeniem służącym do pobierania próbek ziemi z wierzchniego poziomu gruntu. W zależności od głębokości próby jakiej chcemy dokonać, należy dobrać Laskę Egnera o odpowiedniej długości. W ten sposób możemy uzyskać próby z głębokości 20 cm, 30 cm, 60 cm lub 90 cm. Do zestawu dołączony jest specjalny „pazur” - element służący do usuwania ziemi z próbnika i czyszczenia go. Posiada on osłonę na palce, która zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Laska glebowa jest wykonana zgodnie z Polską Normą PN-R-04031 - „Analiza chemiczno-rolnicza gleby. Pobieranie próbek”.

Urządzenie z powodzeniem wykorzystywane jest w takich dziedzinach jak:
- firmy nawozowe, rolnicze oraz sadownicze;
- próby glebowe oraz azotowe;
- w oczyszczalni ścieków.

Całość próbnika gleby zbudowana jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego trwałość i niezawodność. Wszystkie końce laski Egnera są zaślepione stalą nierdzewną, co zwiększa ich estetykę i żywotność. 


Do zestawów próbnika dokupić można pudełka tekturowe z pokrywką do gromadzenia, przechowywania i transportu próbek. Oferujemy pudełka w dwóch rozmiarach - 120 x 70 x 50mm lub 105 x 75 x 50mm. Jako dodatkowe akcesorim dokupic można również specjalny skrobak, służący do łatwego wyciągania i przechowywania pobranej gleby.


Na specjalne zamówienie możemy wykonać:
- laskę glebową o dowolnej długości (dla próbek o głębokościach 60cm i więcej każdy zabierak posiada specjalną wypustkę do wbijania w ziemię) - prosim o kontakt w celu indywidualnej wyceny,
- grawer na lasce z dowolną informacją - nazwa firmy, strona www, imię i nazwiska itp. (jest to opcja płatna dodatkowo).

Zobacz także

Koszty dostawy

Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Strefa Piwa (Kraków) : od 5,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Świat Kraftu (Kraków) : od 5,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Piwa Świata (Poznań) : od 5,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Delikatesy Best (Lublin) : od 5,00 zł
Odbiór osobisty w sklepie Sklep z Piwem (Gdańsk) : od 5,00 zł

Zapytaj o produkt