Projektowanie winnic

Projektowanie zagospodarowania przestrzennego winnic

Optymalne zagospodarowanie terenu winnicy ma kluczowe znaczenie nie tylko dla wygody pracy, ale również jakości oraz wielkości zbieranych z niej plonów. Opracowanie planu winnicy warto więc oddać w ręce specjalistów, którzy nie tylko posiadają doświadczenie w tym temacie, ale są także pasjonatami uprawy winorośli. Z chęci promowania właściwych praktyk w dziedzinie projektowania terenów winnic w Polsce, podjęliśmy współpracę z Pracownią AW architektura wina - ekspertami w dziedzinie projektowania architektonicznego i krajobrazowego, zarówno winnic jak i terenów zieleni. 

Pracownia AW architektura wina zajmuje się między innymi kompleksowym projektowaniem zagospodarowania winnic, winiarni oraz piwnic winiarskich. W zakres świaczonych usług wchodzą:

  • Planowanie zagospodarowania przestrzennego terenów pod działalność winiarską w tym: rozkład budynków, nawierzchni utwardzonych, piwnic; rozplanowanie całości przestrzeni wraz z doborem roślinności czy oświetleniem; dostosowanie już istniejącej przestrzeni do planowanej działalności winiarskiej.
  • Projektowanie winiarni: budynków dostosowanych do wymogów unijnych dla tego typu działalności, wraz z doborem sprzętu, oraz całością instalacji wodnej, sanitarnej, wentylacyjnej itp. Projekty całościowe do zgłoszenia budowy. Adaptacja istniejących budynków do działalności winiarni.
  • Projektowanie winnic: plany rozmieszczenia krzewów oraz dobór gatunków winorośli


 

AW architektura wina

Kraków
ul. Szpitalna 17
telefon: 665-749-144
e-mail: architekturawina@gmail.com
www: www.architekturawina.pl/

 

 

Sprawdź stan połączenia z internetem