Punkty odbioru zamówień

PUNKTY ODBIORU ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH NA MARXAM.PL

 

Żeby ułatwić odbiór zamówień złożonych w naszym sklepie, na stałe współpracujemy ze sklepami w których nie tylko zaopatrzycie się w dobre piwo czy wino, ale także odbierzecie produkty zakupione przez nasz sklep internetowy. Zamówienia z odbiorem w takich punktach dostarczane są raz w tygodniu i można je odbierać od czwartku. Poniżej znajdziecie szczegóły w jaki sposób złożyć i odebrać zamówienie w dogodnym dla siebie punkcie. Dla zamówień powyżej 80 zł, dostawa do punktu odbioru jest całkowicie darmowa (jeśli Twoje zamówienie nie przekroczy tej kwoty, koszt dostawy wynosi 5 zł). Odbiór zamówień jest możliwy w godzinach pracy danego sklepu.

 

 

ODBIÓR ZAMÓWIEŃ W KRAKOWIE

 

W Krakowie, poza odbiorem bezpośrednio w naszym magazynie przy ul. Ujastek 11, umożliwiamy odebranie zamówienia w 4 sklepach specjalistycznych:
- Strefa Piwa przy al. Beliny-Prażmowskiego 49
- Strefa Piwa przy ul. Krowoderskiej 37
- Świat Kraftu przy ul. Meissnera 19

Dowóz zamówień do tych punktów odbywa się w czwartki, w godzinach popołudniowych (między godziną 13 a 15). Aby mieć pewność, że zamówienie czeka już na Ciebie, sprawdź czy otrzymałeś wiadomość e-mail informującą o dodaniu komentarzu do zamówienia ("Zamówienie zostało dostarczone do wybranego punktu. Zapraszamy po odbiór w godzinach pracy sklepu") - takie powiadomienie wysyłamy jak tylko otrzymamy informację, że zamówienia dotarły do sklepu.

Aby zamówienie zostało dowiezione w czwartek, pamiętaj że musi ono zostać złożone i opłacone do poprzedzającego go wtorku (zwłaszcza przy opłacaniu zamówienia we wtorek, polecamy szybki przelew internetowy przez PayU). Na odbiór swojego zamówienia masz 2 tygodnie; następnie wróci ono do naszego magazynu. Cały "cykl" zamówienia przedstawia poniższy, przykładowy kalendarz.

 

 

 


ODBIÓR ZAMÓWIEŃ W POZNANIU,  LUBLINIE I GDAŃSKU

 

Swoje zamówienie możesz odebrać również poza Krakowem, w jednym z poniższych sklepów:
- Piwa Świata przy ul. Głogowskiej 115 w Poznaniu
- Delikatesy Best przy ul. Z. Herberta 1 w Lublinie
- Sklep z Piwem przy ul. Z. Burzyńskiego 9 w Gdańsku

 

Zamówienia do tych punktów są dostarczane przez firmę kurierską. Aby mieć pewność, że zamówienie czeka już na Ciebie, sprawdź czy otrzymałeś wiadomość e-mail informującą o dodaniu komentarzu do zamówienia ("Zamówienie zostało dostarczone do wybranego punktu. Zapraszamy po odbiór w godzinach pracy sklepu") - takie powiadomienie wysyłamy jak tylko otrzymamy informację, że zamówienia dotarły do sklepu.

Aby zamówienie zostało dowiezione w czwartek, pamiętaj że musi ono zostać złożone i opłacone do poprzedzającego go poniedziałku (zwłaszcza przy opłacaniu zamówienia w poniedziałek, polecamy szybki przelew internetowy przez PayU). Na odbiór swojego zamówienia masz 2 tygodnie; następnie wróci ono do naszego magazynu. Cały "cykl" zamówienia przedstawia poniższy, przykładowy kalendarz.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów!