tr?id=191004198171028&ev=PageView
&noscript=1

Akcesoria do kuchni i do przetworów

Akcesoria Do Twojej Kuchni

W naszym sklepie dostępne są różne akcesoria do Twojej kuchni, takie jak:

 • lej plastikowy;
 • garnek rzymski;
 • termometr do grilla;
 • worki do kiszenia kapusty.
 • Worek Na Kapustę Kiszoną, Czyli Kiszenie Kapusty w Worku Foliowym

  Worki na kapustę kiszoną to łatwy i skuteczny sposób na kiszenie kapusty, a także konserwację żywności do długiego przechowywania. Jeśli chodzi o tworzenie długoterminowego rozwiązania do przechowywania owoców, warzyw i innych artykułów spożywczych, worki spożywcze do kiszenia kapusty stanowią doskonałą opcję. Wszystkie worki na kapustę dostępne w naszym sklepie są bezpieczne w kontakcie z produktami spożywczymi.

  Termometr Spożywczy — Termometr Bezpieczny Dla Żywności

  Gotowanie we właściwej temperaturze jest niezbędne, a używanie termometru spożywczego to najlepszy sposób na zapewnienie dokładności. Termometr kulinarny zapewnia dokładne odczyty temperatury, które pomagają upewnić się, że żywność jest bezpieczna do spożycia i odpowiednio ugotowana. Wszystkie termometry kuchenne dostępne w naszym sklepie są bezpieczne w kontakcie z produktami spożywczymi.

  Różne Rodzaje Termometrów Spożywczych

  Termometry spożywcze występują w wielu różnych typach. Główną różnicą między nimi jest produkt spożywczy, w którym są stosowane. Pierwszy typ to termometry do mięsa, które często stosowane są jako sondy do steków i sondy do mięsa. Drugi wariant to termometr do piekarnika, który specjalizują się jako termometry do pieczenia. Innym rodzajem jest termometr do grilla, który pomaga w grillowaniu, a także wędzeniu produktów mięsnych. Drobniejszą różnicą, którą zauważysz, jest kształt, w jakim występują. Termometry z sondą działają, gdy włożysz końcówkę sondy do produktu, podczas gdy inne termometry spożywcze odczytują temperaturę z otoczenia.

  Lej Plastikowy — Bez-odpadowe Nalewanie Płynów

  Lej plastikowy do gotowania to doskonały sposób na uniknięcie rozlania płynu podczas nalewania ich z pojemników. Dodatkowo, lejek plastikowy zaleca się do nalewania piwa i wina, ponieważ metal może wchodzić w reakcję z drożdżami i kwasami zawartymi w moszczu.

  Garnek Rzymski Do Zdrowego Pieczenia

  Garnek rzymski to doskonały sposób na wypiek chleba, mięsa, warzyw i nie tylko. Specjalny materiał pozwala na przygotowywanie składników żywności w atmosferze pary, a także pieczenie bez użycia oleju, co czyni go zdrowszą alternatywą dla innych pojemników. Jeśli szukasz garnka, który pomoże Ci przygotować wszystkie dietetyczne posiłki, to nie szukaj dalej niż garnek rzymski do chleba, mięsa oraz innych dań.

  Price
  Štítky
  Zobrazit výsledky (2)
  Akcesoria
  Pohled:
  Na stránce:
  Seřazeno podle:
  2,96 US$ -59% 1,23 US$ gross 1,00 US$ net + 23 % DPH / ks
  Garnek rzymski 4 l

  Garnek rzymski 4 l

  Katalogový rejstřík: ME114023

  Garnek rzymski do chleba, mięsa, warzyw i innych potraw. Specjalny materiał pozwala na pieczenie bez użycia oleju, co czyni garnek rzymski zdrowszą alternatywą dla innych pojemników.

  12,37 US$ -10% 11,13 US$ gross 9,05 US$ net + 23 % DPH / ks