Akcesoria do pomiarów gleby

Akcesoria do pomiarów gleby - zadbaj o swoje próbniki gleby

Konserwacja i higiena wykorzystywanych narzędzi to podstawa w ich skutecznym działaniu. Laska Egnera, laska sadownicza, sonda szczelinowa, czy każdy inny próbnik ziemi nie będzie odpowiednio funkcjonował, jeśli nie będzie on utrzymywany w odpowiednim stanie. Z pomocą przychodzą akcesoria do pomiarów gleby. Ułatwiają one czyszczenie urządzeń, co przekłada się na jakość otrzymywanej próby glebowej.

Laska gleboznawcza - jak ją konserwować?

Każda kategoria gleby zostawia po sobie ślady. Laska glebowa, po długim funkcjonowaniu się zanieczyści, co może sprawić, że wyniki nie będą dokładne. Z pomocą przychodzą pazury czyszczące i skrobaki do próbników glebowych. Pozwalają one na czyszczenie przyrządów do pobierania próbek gleby po każdym ich użyciu, a glebę, która została w urządzeniu można dodać do reszty próbek, co pozwoli na zwiększoną dokładność przeprowadzanych badań. Wystarczy, że próbnik glebowy wyskrobiemy za pomocą pazura lub skrobarki, a pozbędziemy się pozostałości po ziemi.

Każde sprzedawane przez nas urządzenie do pobierania prób glebowych oraz akcesoria do nich, produkowane są ze stali nierdzewnej. Jako firma produkcyjna, jesteśmy w stanie na specjalne życzenie klienta, wyprodukować urządzenie do pobierania próbek gleby o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Pokaż wyniki (3)
Akcesoria do pomiarów gleby
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Pazur czyszczący Typ 1

Indeks katalogowy: ME001252

Pazur czyszczący na próbnik ziemi, nadaje się na takie urządzenia jak laska Egnera, laska sadownicza, laska glebowa lub sonda szczelinowa.

45,00 zł brutto 36,59 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Pazur czyszczący Typ 2

Indeks katalogowy: ME001253

Pazur czyszczący na próbnik ziemi, nadaje się na takie urządzenia jak laska Egnera, laska sadownicza, laska glebowa lub sonda szczelinowa.

48,00 zł brutto 39,02 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Skrobak do próbników gleby

Indeks katalogowy: ME001251

Pojemnik z pazurem na pobierane próbki ziemi z przyrządu do pobierania próbek gleby (laski Egnera, laski sadowniczej czy sondy szczelinowej).

80,00 zł brutto 65,04 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni