tr?id=191004198171028&ev=PageView
&noscript=1

Artykuły do domu oraz do przetworów

Plastikowe Beczki Do Kiszenia Kapusty, Na Deszczówkę

Beczki plastikowe to świetne rozwiązanie do przechowywania i transportowania różnego rodzaju artykułów spożywczych. Szeroki zakres zastosowań pozwala m.in. na wykorzystanie beczek plastikowych do kiszenia kapusty, jako zbiornik na wodę, do przechowywania produktów oraz wielu innych.

Szeroki zakres beczek na kapustę, na wodę

W naszym sklepie, dostępny jest szeroki zakres plastikowych beczek na kapustę, na wodę. Znaleźć można pojemniki plastikowe z pokrywą o pojemności od 5 litrów, do 80 litrów. Wszystkie beczki spożywcze dostępne w naszym sklepie są wykonane z materiału umożliwiającego ich kontakt z żywnością.

Worki do kiszenia kapusty

Wraz z beczkami do kiszenia kapusty, oferujemy także worki do kiszenia. Pozwalają one na kiszenie kapusty w beczce, jednocześnie chroniąc ją przed działaniem czynników zewnętrznych, zwiększając jednocześnie jej żywotność.

Garnek rzymski do pieczenia chleba, mięsa, warzyw i innych

Garnek rzymski dostępny w naszym sklepie pozwala na przygotowanie potraw w atmosferze pary. Dzięki temu, nie ma potrzeby dodawać oleju lub innych tłuszczów, co pozwala na zdrowsze przyrządzanie swoich ulubionych dań. Rzymski garnek wykorzystywany jest do pieczenia chleba, mięsa, warzyw oraz innych potraw.

Termometr spożywczy do dokładniejszego pomiaru temperatur podczas gotowania

Termometr spożywczy pozwala na pomiar temperatur przygotowywanych potraw, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad ich finalnymi właściwościami. Wyróżnia się kilka rodzajów termometrów kuchennych, m.in. termometry do pieczenia (mięsa, ciast itp.), termometry do grilla, termometry do żywności z sondą.

Lejek plastikowy do przelewania piwa, wina oraz innych płynów

Lejek plastikowy pozwala w bezproblemowym przelewaniu różnego rodzaju płynów, jak np. wina czy piwa. Lejek do butelek dostępny w naszej ofercie wykonany jest z plastiku, gdyż jest to rekomendowany sposób przelewania wina i piwa. Powodem tego, jest fakt, że metal może wchodzić w reakcję z drożdżami i kwasami zawartymi w moszczu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (2)
Dom i przetwory
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Brak zdjęcia
2,95 USD -59% 1,23 USD brutto 1,00 USD netto + 23% VAT / szt.
Garnek rzymski 4 l

Garnek rzymski 4 l

Indeks katalogowy: ME114023

Garnek rzymski do chleba, mięsa, warzyw i innych potraw. Specjalny materiał pozwala na pieczenie bez użycia oleju, co czyni garnek rzymski zdrowszą alternatywą dla innych pojemników.

12,29 USD -10% 11,06 USD brutto 8,99 USD netto + 23% VAT / szt.