Laski sadownicze, zgłębniki do pobierania próbek gleby

Laska Sadownicza - co to jest?

Laska sadownicza to próbnik ziemi, z którego pomocą można uzyskać próby glebowe, aby następnie przekazać je do laboratorium w celu ich analizy. W zależności od długości jej zakończenia, pobierać można próbki z różnej głębokości, co z kolei pozwala na dokładniejszą ich analizę. Ta laska glebowa, charakteryzuje się szerszą rurą, która z kolei pozwala na otrzymanie większej ilości gleby, a tym samym, dokładniejsze jej zbadanie.

Laska sadownicza jako przyrząd do pobierania próbek gleby

Jak wykorzystać próbniki gleby? Wystarczy, że przyrząd do pobierania próbek glebowych, (np. zgłębnik do pobierania próbek gleby), wbije się pionowo w ziemię oraz przekręci, co pozwoli na otrzymanie badanej ziemi. Następnie, wsadza się je do specjalnego opakowania i przekazuje do laboratorium badawczego.

Laska sadownicza, a sonda szczelinowa, co jako lepszy próbnik glebowy?

Zasadniczą różnicą między laską sadowniczą, a sondą do pobierania próbek gleby, jest jej kształt. Urządzenie do pobierania prób glebowych powinno być poręczne i łatwe w wykorzystaniu - taka właśnie jest laska sadownicza, która przez swoje zakończenie z uchwytem pozwala na korzystanie z niej w wygodny sposób. Sondy sadownicze natomiast, przypominają kształtem rurkę - są podłużne i nie posiadają uchwytu.

Laska sadownicza to doskonały sprzęt sadowniczy, dzięki któremu będziesz miał kontrolę nad stanem gleby swojego sadu.

Każde sprzedawane przez nas urządzenie do pobierania prób glebowych oraz akcesoria do nich, produkowane są ze stali nierdzewnej. Jako firma produkcyjna, jesteśmy w stanie na specjalne życzenie klienta, wyprodukować urządzenie do pobierania próbek gleby o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (2)
Laski sadownicze
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Próbnik ziemi - laska sadownicza, l=20cm

Próbnik ziemi - laska sadownicza, l=20cm

Indeks katalogowy: ME001250

Laska sadownicza (zgłębnik do pobierania próbek gleby), to przyrząd do pobierania próbek gleby służący, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 20 cm.

87,67 USD brutto 71,28 USD netto + 23% VAT / szt.
Próbnik ziemi - laska sadownicza, l=40cm

Laska sadownicza (zgłębnik do pobierania próbek gleby), to przyrząd do pobierania próbek gleby służący, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 40 cm.

95,19 USD brutto 77,39 USD netto + 23% VAT / szt.