Czas realizacji zamówień

Natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia w naszym sklepie internetowym, otrzymają Państwo e-mail z jego potwierdzeniem. Po otrzymaniu wpłaty na konto (jeśli wybrali Państwo płatność z góry), rozpoczynamy realizację zamówienia, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Formy płatności


Płatność internetowa - płatność realizowana przez system szybkich płatności PayU. Pieniadze pojawiają się na naszym koncie niezwłocznie po wykonaniu przelewu, dlatego od razu możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność zwykłym przelewem - czas realizacji zamówienia z tą formą płatności jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. Standardowo trwa to do dwóch dni roboczych (jest to jednak zależne od banku).

Płatność kartą - opcja dostępna jedynie w przypadku odbioru zamówienia w naszym Punkcie Odbioru przy ul. Ujastek 11 w Krakowie.

 

 

 

Formy dostawy


Przesyłka kurierska - paczki nadajemy firmą kurierską FedEx. Zamówienia są dostarczane w ciągu 3-5 dni roboczych (w praktyce, większość paczek jest doręczana następnego dnia roboczego po nadaniu).

Paczkomaty InPost - paczki do Paczkomatów nadawane są każdego dnia roboczego, a czas doręczenia to 3-5 dni robocze (należy pamiętać, że zależy to również od zapełnienia paczkomatu docelowego).

Odbiór osobisty w sklepie Strefa Piwa - możliwość odbioru w czwartek (zamówienie musi zostać złożone i opłacone do wtorku) w jednym ze sklepów Strefa Piwa w Krakowie.

Odbiór osobisty w siedzibie firmy - odbiór w naszej siedzibie przy ul. Ujastek 11 w Krakowie, możliwy w godzinach 8 - 14 od poniedziałku do piątku. Zamówienia, po wcześniejszym kontakcie, może być przygotowane tego samego dnia, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt.

Przesyłka paletowa - opcja wysyłki na palecie. Przy większych zamówieniach, może to być jedyna dostępna opcja wysyłki zamówienia.