tr?id=191004198171028&ev=PageView
&noscript=1

Mieszadła do wina i piwa

Który rodzaj mieszadła do zbiorników najlepiej odpowiada Twoim potrzebom piwowarskim?

Niezależnie od tego, czy jesteś piwowarem domowym, czy profesjonalnym gorzelnikiem, posiadanie odpowiedniego mieszadła spożywczego, może znacznie ułatwić proces zacierania. To mieszadło do beczek, pomaga nam napowietrzać i mieszać piwo, wino lub inny płyn.

Mieszadło spożywcze, a różne jego rodzaje

Mieszadło do zbiornika, które wybierzesz, musi zależeć od rozmiaru, kształtu i głębokości naczynia. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa rodzaje mieszadeł spożywczych: poziome i pionowe. Pionowe mieszalniki, mają długą rączkę i pochyloną główkę, dzięki czemu mogą łatwo dotrzeć do dna garnka; natomiast poziome mają krótką rączkę i są przeznaczone do używania ruchem okrężnym wewnątrz garnka. W zależności od rodzaju naparu, który robisz, bardziej odpowiednie może być różne mieszadło beczkowe.

Mieszadło gastronomiczne, a korzystanie z niego

Mieszalnik ze stali nierdzewnej może być używany do różnych rodzajów roztworów. Najczęściej, są używane jako mieszadło do piwa lub mieszadło do wina. Mieszadło piwowarskie ułatwia dotarcie do dna beczki i równomierne wymieszanie jej zawartości. Mieszadło ze stali nierdzewnej może być używane ręcznie, ale można je również zamontować na wiertarce.

Mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej - łatwe rozwiązanie Twoich potrzeb piwowarskich

Kupując w Marxam, masz gwarancję, że produkty są najwyższej jakości, dostosowane do Twoich potrzeb, także każde oferowane przez nas mieszadło. Stal nierdzewna kwasoodporna umożliwia kontakt z żywnością. Interesuje Cię inne mieszadło? Skontaktuj się z nami, a razem zaprojektujemy je zgodnie z Twoim życzeniem!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (6)
Mieszadła do wina i piwa
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
Mieszadło do piwa L=60cm

Mieszadło do piwa L=60cm

Mieszadło kwasoodporne Typ 3

Indeks katalogowy: ME001038

Mieszadło piwowarskie do piwa. To mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

27,04 USD brutto 21,98 USD netto + 23% VAT / szt.
Mieszadło do wina i piwa L=75cm

Mieszadło do wina i piwa L=75cm

Mieszadło kwasoodporne Typ 2

Indeks katalogowy: ME001037

Mieszadło spożywcze do wina i piwa. To mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

24,58 USD brutto 19,98 USD netto + 23% VAT / szt.
Mieszadło do wina do balonów L=60cm

Mieszadło do wina do balonów L=60cm

Mieszadło kwasoodporne Typ 1 L=60cm

Indeks katalogowy: ME001033

Mieszadło spożywcze do wina do balonów. To mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

29,50 USD brutto 23,98 USD netto + 23% VAT / szt.
Mieszadło do wina do beczek L=100 cm

Mieszadło do wina do beczek L=100 cm

Mieszadło kwasoodporne Typ 1 L=100cm

Indeks katalogowy: ME001035

Mieszadło spożywcze do wina do beczek. To mieszadło beczkowe wykonane ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

31,96 USD brutto 25,98 USD netto + 23% VAT / szt.
Mieszadło do wina do zbiorników L=120 cm

Mieszadło do wina do zbiorników L=120 cm

Mieszadło kwasoodporne L=120cm

Indeks katalogowy: ME001036

Mieszadło spożywcze do wina do zbiorników. To mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

34,40 USD brutto 27,97 USD netto + 23% VAT / szt.
Mieszadło do wina do zbiorników L=160cm

Mieszadło do wina do zbiorników L=160cm

Mieszadło kwasoodporne L=160cm

Indeks katalogowy: ME001362

Mieszadło gastronomiczne do wina do zbiornika. To mieszadło gastronomiczne ze stali nierdzewnej, nadaje się do wykorzystania manualnego lub zamontowania na wiertarce ręcznej.

49,15 USD brutto 39,96 USD netto + 23% VAT / szt.