Laski glebowe

Laska Egnera - co to jest?

Laska Egnera to próbnik ziemi, z którego pomocą można uzyskać próby glebowe, aby następnie przekazać je do laboratorium w celu ich analizy. W zależności od długości jej zakończenia, pobierać można próbki z różnej głębokości, nawet do 90 cm, co pozwala na dość szeroki zakres badań stosunkowo tanimi narzędziami.

Laska Egnera jako przyrząd do pobierania próbek gleby

Jak wykorzystać próbniki gleby? Wystarczy, że przyrząd do pobierania próbek glebowych, (np. laska glebowa), wbije się pionowo w ziemię oraz przekręci, co pozwoli na otrzymanie badanej ziemi. Następnie, wsadza się je do specjalnego opakowania i przekazuje do laboratorium badawczego.

Laska Egnera, a sonda szczelinowa, co jako lepszy próbnik glebowy?

Zasadniczą różnicą między laską Egnera, a sondą do pobierania próbek gleby, jest ich kształt. Laska gleboznawcza posiada zakończenie w formie uchwytu, co pozwala na łatwiejsze korzystanie z niej, podczas gdy sonda szczelinowa ma prosty kształt, przypominający rurkę.

Każde sprzedawane przez nas urządzenie do pobierania prób glebowych oraz akcesoria do nich, produkowane są ze stali nierdzewnej. Jako firma produkcyjna, jesteśmy w stanie na specjalne życzenie klienta, wyprodukować urządzenie do pobierania próbek gleby o dowolnym rozmiarze i kształcie.

Pokaż wyniki (4)
Laski glebowe
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Próbnik ziemi - Laska Egnera, L=20cm kpl

Indeks katalogowy: ME001281

Laska Egnera (próbnik ziemi) to przyrząd do pobierania próbek gleby, pozwalający, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 20 cm.

250,00 zł brutto 203,25 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Próbnik ziemi - Laska Egnera, L=30cm kpl

Indeks katalogowy: ME001060

Laska Egnera (próbnik ziemi) to przyrząd do pobierania próbek gleby, pozwalający, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 30 cm.

260,00 zł brutto 211,38 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Próbnik ziemi - Laska Egnera, L=60cm kpl

Indeks katalogowy: ME001128

Laska Egnera (próbnik ziemi) to przyrząd do pobierania próbek gleby, pozwalający, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 60 cm.

310,00 zł brutto 252,03 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni

Próbnik ziemi - Laska Egnera, L=90cm kpl

Indeks katalogowy: ME001237

Laska Egnera (próbnik ziemi) to przyrząd do pobierania próbek gleby, pozwalający, aby uzyskiwać próby glebowe z głębokości 90 cm.

380,00 zł brutto 308,94 zł netto + 23% VAT / szt.
Do przechowalni