Kategorie

Rabaty

RABATY W MARXAM.PL

 

W zależności od wartości zakupów, proponujemy Państwu możliwość uzyskania rabatu do każdego złożonego zamówienia. Rabaty uzależnione są od kwoty złożonego zamówienia. Poniżej znajdą Państwo progi rabatowe, po przekroczeniu których rabat zostanie naliczony automatycznie. Poniższe rabaty nie sumują się z innymi, przydzielanymi indywidualnie (np. z kuponami rabatowymi) - zawsze przydzielany jest rabat korzystniejszy dla klienta.

 

Kwota zakupów Rabat

200 zł - 299,99 zł

2%

300 zł - 399,99 zł

3%

400 zł - 499,99 zł

4%

powyżej 500 zł

5%

 
Naszym stałym klientom przyznajemy również kupony rabatowe za ilość złożonych zamówień. Po każdym dziesiątym zamówieniu złożonym jako zarejestrowany klient, przysługuje Państwu jednorazowy rabat -5% na kolejne zamówienie. Ma on postać kodu rabatowego, który przesyłamy na adres e-mail po zrealizowaniu zamówienia na marxam.pl
 

 

Rabat dla członków Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych
 
Członkom PSPD oferujemy rabat -10% na cały asortyment dostępny na naszej stronie internetowej. Aby skorzystać z rabatu należy:

- założyć konto w naszym sklepie,
- pod adres sklep@marxam.pl przesłać następujące informacje: imię i nazwisko, adres e-mail użyty podczas zakładania konta oraz numer legitymacji członkowskiej PSPD. Żeby przyspieszyć przypisanie rabatu, prosimy o wpisanie w tytule wiadomości "Rabat PSPD".

W odpowiedzi na przesłaną wiadomość potwierdzimy przypisanie rabatu do Państwa konta klienta, a rabat będzie naliczany automatycznie przy każdych zakupach.

Rabat nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami i nie obejmuje kosztów dostawy.


 

Jeśli interesuje Państwa rabat na zamówienie hurtowe, Winnicę lub Browar, zachęcamy do kontaktu z odpowiednim działem naszej firmy:
 

Obsługujący rynek winiarstwa profesjonalnego i amatorskiego

Obsługujący browary rzemieślnicze i piwowarów domowych

Zajmujący się projektowaniem i produkcją elementów metalowych

Natalia Przezdzięk

tel. +48 734 421 727

natalia.przezdziek@marxam-enology.pl

Piotr Pietrzyk

tel. +48 602 353 157

piotr.pietrzyk@marxam-brewing.pl

Marcin Bauer

tel. +48 506 693 950

konstruktor@marxam-project.pl

 
 
Szczegóły szerszej współpracy znajdą Państwo również na stronie Współpraca B2B.