Cannular - puszkownica do puszek

Indeks katalogowy: ME034036

Puszkownica do puszek Cannular to urządzenie do zamykania puszek w nawet 5 sekund.
  • Dostawa: od 4,30 USD (Paczkomaty InPost)
  • Odbiór osobisty: od
596,84 USD brutto / szt. 485,24 USD netto + 23% VAT / szt.

Opis

Cannular - puszkownica do puszek

 

Egzemplarz powystawowy, w pełni sprawny, w zestawie znajdują się wszystkie oryginalnie dostarczane akcesoria. Opakowanie posiada ślady transportu.

Rewolucja piwna nie zwalnia! Zarówno w Polsce jak i na całym świecie piwa rzemieślnicze, szczególnie te mocno chmielone, trafiają właśnie do puszek. Zalet puszkowania piwa jest wiele, jednak z punktu widzenia piwowara domowego, główną jest brak przepuszczalności tlenu oraz całkowity brak dostępu światła. Jest też bardzo wygodna i lekka kiedy chcemy zabrać swoje domowe piwo do znajomych lub w plener.

Dziś jest to możliwe dzięki pojawieniu się kompaktowego oraz prostego w obsłudze urządzenia jakim jest puszkownica do puszek Cannular. Do obsługi wystarczy jedna osoba a zamknięcie jednej puszki trwa około 5 sekund.


Korzystanie z maszyny do puszkowania

Zasilanie maszyny do puszkowania znajduje się w miejscu osłoniętym od miejsc narażonych na zalanie piwem lub wodą a także pracuje pod napięciem 24 V. Minimalizuje to ryzyko związane z porażeniem a także ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Przetwornica 24/230 V znajduje się w zestawie.

Puszkownica do puszek jest fabrycznie przygotowana do zamykania puszek z wieczkiem B64, podczas gdy puszki sprzedawane w naszym sklepie posiadają wieczko typu CDLE. W celu poprawnego zamknięcia puszki z wieczkiem CDLE, konieczna jest wymiana głowicy na wersję dostarczoną razem z urządzeniem. Urządzenie wymaga kalibracji po transporcie. Szczegóły wymiany oraz kalibracji urządzenia znajdują się instrukcji dostarczonej wraz z urządzeniem.

Urządzenie jest fabrycznie przygotowane do zamykania puszek z wieczkiem B64, podczas gdy puszki sprzedawane w naszym sklepie posiadają wieczko typu CDLE. W celu poprawnego zamknięcia puszki z wieczkiem CDLE, konieczna jest wymiana głowicy na wersję dostarczoną razem z urządzeniem. Urządzenie wymaga kalibracji po transporcie. Szczegóły wymiany oraz kalibracji urządzenia znajdują się instrukcji dostarczonej wraz z urządzeniem. Urządzenie współpracuje tylko z puszką typu 202 (puszki o pojemności 330 ml i 500 ml, których producentem jest firma Canpack). Puszki możesz zakupić tutaj. Pamiętaj, że aby zamykać puszki o pojemności 330 ml, potrzebujesz dodatkowego adaptera. Znajdziesz go tutaj.


Wymiary puszkownicy do puszek:


- wysokość: 495 mm,
- szerokość: 230 mm,
- głębokość: 355 mm.


Wymiary puszkownicy do puszek:

Kalibracja puszkownicy do puszek po wymianie głowicy wymaga dodatkowych narzędzi niezawartych w zestawie (są to szczelinomierz i klucz nasadowy).

Szczegóły kalibracji wraz z dokładnie określonymi odległościami rolek oraz instrukcja jak poprawnie zamykać i użytkować urządzenie oraz weryfikować jakość wykonanego zamka znajduje się w instrukcji. Poniższe filmy będą ułatwieniem podczas kalibracji urządzenia oraz prawidłowego montażu głowicy.


Zobacz także

Koszty dostawy

Paczkomaty InPost : od 4,30 USD
Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 USD

Zapytaj o produkt