Chłodnica do Brewster Beacon 70 l

Indeks katalogowy: ME034032

  • Dostawa: od 3,77 USD (Paczkomaty InPost)
  • Odbiór osobisty: od
106,13 USD -60% 42,45 USD brutto / szt. 34,51 USD netto + 23% VAT / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 53,07 USD / szt. -20%

Opis

Chłodnica do Brewster Beacon 70 l

 

Chłodzenie brzeczki to klucz do uzyskania intensywnego aromatu i smaku chmielu dodawanego na koniec gotowania. Ten model chłodnicy idealnie pasuje do kociołka Brewster Beacon 70l . Wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będzie służyć przez wiele kolejnych warek, jednocześnie nie wnosząc do piwa dodatkowych posmaków. Długość rurki wykorzystanej do produkcji chłodnicy to ok. 16 m. 
Aby wysterylizować chłodnicę, polecamy włożenie jej do gotującej się brzeczki na kilkanaście minut przed zakończeniem gotowania. Po zakończeniu chłodzenia, należy ją umyć za pomocą gąbki i płynu do naczyń. Co kilkanaście warek można wymyć chłodnicę kwaskiem cytrynowym (lub innym środkiem kwasowym), aby pozbyć się gromadzącego się kamienia piwnego. 

 

Wysokość chłodnicy : 53 cm 

Średnica Chłodnicy : 30 cm 


Nierdzewna rurka ma wymiar 3/8". Aby ułatwić podłączenie chłodnicy do domowej instalacji, przygotowaliśmy zestawy szybkozłączek oraz węży. Elementy tego zestawu widoczne są na zdjęciach produktu - należy je zakupić oddzielnie. Znajdziesz je w zakładce "Zobacz także" - "Akcesoria" do tego produktu

Zobacz także

Koszty dostawy

Paczkomaty InPost : od 3,77 USD
Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 USD

Zapytaj o produkt