J. Palmer - Jak warzyć piwo

Kompendium wiedzy piwowara domowego

Indeks katalogowy: ME072001

  • Dostawa: od 4,30 USD (Paczkomaty InPost)
  • Odbiór osobisty: od
29,84 USD brutto / szt. 28,42 USD netto + 5% VAT / szt.

Opis

J. Palmer - Jak warzyć piwo

„Jak warzyć piwo” to kompletny przewodnik po sztuce domowego wyrobu wysokiej jakości piwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych, konkretnych instrukcji do warzenia smacznych piw w różnych stylach, czy jesteś doświadczonym piwowarem, pragnącym doprowadzić swoje piwa do niepowtarzalnej perfekcji, ta książka dostarczy ci wskazówek jak to zrobić.
Jej autor, John Palmer, to doświadczony piwowar domowy, sędzia BJCP i twórca wielu publikacji na temat piwa. Fachowo, dokładnie i jasno omawia wszelkie aspekty warzenia piwa, od składników i metod po receptury i sprzęt.
Chcesz zacząć warzyć piwo z ekstraktów albo poprawić wydajność zacierania? Chcesz dostosować wodę do konkretnego stylu albo zrobić własną chłodnicę? A może chcesz uwarzyć piwo z owocami, kwaśne lub bardzo mocne? Kompendium „Jak warzyć piwo” z autorskimi aktualizacjami do polskiego tłumaczenia dostarczy ci wszelkich rad i wskazówek.


Dzięki tej publikacji zyskasz pewność siebie, która umożliwi ci szybkie uwarzenie pierwszej warki i zapewni wyczerpującą wiedzę, gdy już zdecydujesz się bardziej zagłębić w wa-rzelniczą przygodę. To świetna książka.
JOHN MALLETT, dyrektor ds. operacyjnych w Bell’s Brewery, Inc. i autor „Malt: A Practical Guide from Field to Brewhouse”


Zaktualizowany układ i poszerzony spis treści, ułatwiający wygodniejsze korzystanie z książki, powodują, że najnowsza edycja dostarcza jeszcze więcej informacji. To książka, od której powinien zacząć każdy, kto myśli o warzeniu piwa w domu lub chce rozwinąć się w tej dziedzinie.
KEN GROSSMAN, założyciel i piwowar w Sierra Nevada Brewing Co.


Książka wypchana jest po brzegi informacjami, które pomogą początkującym rozpocząć piwowarską przygodę, a także wyczerpującymi szczegółami z zakresu piwnej chemii i nauki, dzięki którym doświadczeni piwowarzy staną się piwowarami świetnymi.
MITCH STEELE, dyrektor ds. operacyjnych i piwowar w New Realm Brewing Company.

Wydawnictwo: Piwo.org
Cena detaliczna: 124.99 brutto
Kod EAN: 9788395742101
Data wydania: 20.12.2020
Liczba stron: 664
Format: 168x240
Okładka: miękka
Autor książki: John J. Palmer
Tłumaczył: Piotr Kucharski

Zobacz także

Koszty dostawy

Paczkomaty InPost : od 4,30 USD
Odbiór osobisty w siedzibie firmy : od 0,00 USD

Zapytaj o produkt