tr?id=191004198171028&ev=PageView
&noscript=1

Stojak do beczki 500L ocynk

132 galonów

Indeks katalogowy: ME001831

Zwiększ wydajność i zaoszczędź miejsce dzięki naszemu trwałemu stojakowi do beczki, idealnym dla firm korzystających z beczek o pojemności 500 litrów.
  • Dostawa: od 6,14 USD (Przesyłka kurierska)
205,57 USD brutto / szt. 167,13 USD netto + 23% VAT / szt.

Opis

Stojak do beczki 500L

 

Stojak do beczki to niezbędne rozwiązanie do przechowywania dla firm korzystających z beczek o pojemności 500 litrów. Ten solidny i niezawodny stojak wykonany jest z ocynkowanej stali konstrukcyjnej, Inox, stali malowanej proszkowo lub aluminium, dzięki czemu jest bardzo trwały i wytrzymuje duże obciążenia. Nie tylko oszczędza miejsce w magazynie, ale także ułatwia transport i przechowywanie beczek. Stojak to wszechstronne i wygodne rozwiązanie do przechowywania, które można zastosować w każdym biznesie wymagającym zastosowania beczek. Jego konstrukcja gwarantuje, że jest trwały i można na nim polegać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo beczek.

 

Drewniana beczka na metalowym stojaku do beczki do bezpiecznego przechowywania jednej beczki 500L.

 

Cechy stojaka do beczki 500L:

- Wszechstronny wybór materiałów

- Konstrukcja pozwalająca zaoszczędzić miejsce

- Solidne i stabilne rozwiązanie do przechowywania beczek

- Trwała konstrukcja wytrzymująca duże ciężary

 

Zalety stojaka do beczki 500L:

- Możliwość wyboru pomiędzy różnymi materiałami: ocynkowanym, stalą nierdzewną, stalą malowaną proszkowo lub aluminium

- Jego trwała konstrukcja pozwala na układanie wielu stojaków jeden na drugim

- Utrzymuje beczki stabilne i bezpieczne, aby zminimalizować ryzyko upadku

 

Stojak do beczki 500L - zastosowanie

Stojak do beczki to doskonała inwestycja dla każdego biznesu wykorzystującego beczki. Jest to ekonomiczne rozwiązanie do przechowywania, które zostało zaprojektowane tak, aby przechowywanie i transport beczek było bezpieczne i wygodne. Dzięki solidnej konstrukcji i wszechstronnej konstrukcji stojak z pewnością spełni potrzeby każdej firmy w zakresie przechowywania.

Metalowe podstawy stojaków do beczek ułatwiają przechowywanie beczek, niezależnie od tego, czy są one ocynkowane, stalowe, drewniane, plastikowe czy wykonane z innego materiału.

 

Stojak do beczki 500L - specyfikacja

Stojaki do beczek pomagają zmniejszyć ryzyko wypadków i uszkodzeń beczek podczas przenoszenia i transportu. Stojaki zaprojektowano tak, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo beczek, co zmniejsza prawdopodobieństwo rozlania, wycieku i innych wypadków. Na dłuższą metę może to pomóc firmom zaoszczędzić czas i pieniądze, zapobiegając kosztownym porządkom i naprawom.

Kolejną zaletą stojaków do beczek jest ich wszechstronność. Można ich używać do przechowywania beczek o różnych typach, w tym beczek z tworzyw sztucznych, stali i włókien. Stojaki można także układać jeden na drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce i usprawnić przechowywanie.

Stojaki pod beczki oszczędzają miejsce w magazynie oraz pozwalają na łatwy transport i przechowywanie beczek po piwie, beczkach po winie i innych beczkach alkoholowych.

Specjalnie wyprofilowane haki mocujące zapobiegają przesuwaniu się beczek, a ich symetryczne rozmieszczenie umożliwia układanie beczek w stosy w magazynie.

Stojak do beczki ułatwia układanie beczek w stosy. Liczba możliwych do osiągnięcia stosów zależy przede wszystkim od trwałości beczek. Chociaż może służyć jako podstawa dla dolnej części stosu, jest zwykle wykorzystywany jako regał międzypoziomowy.

 

Stojaki do beczek - współpraca

UWAGA:
a) Podana cena dotyczy zakupów indywidualnych. Odbiorców hurtowych (winnice, browary i wszelkiego rodzaju hurtownie) zapraszamy do składania zapytań indywidualnych – przy większych zakupach stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe;
b) Budowa stojaków do beczek: w przypadku indywidualnych wymagań wymiarowych lub konstrukcyjnych prosimy o bezpośredni kontakt. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego klienta w zakresie wykonania stojaków do beczek.

 

Wysyłka

Wszystkie regały magazynowe na beczki produkowane są w Polsce i stamtąd wysyłane są. Nie mamy problemu z wysyłką na cały świat, jednak koszt będzie zależał od kraju.

Należy również pamiętać, że kraje spoza Unii Europejskiej i strefy Schengen są objęte dodatkowymi kosztami celnymi.

Aby poznać koszt wysyłki do Twojego kraju, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl

 

Produkcja elementów metalowych - stojaki do beczek i nie tylko

Jako firma produkcyjna Marxam oferuje wiele różnych elementów metalowych wykonywanych na zamówienie. Jeżeli mają Państwo indywidualne życzenia dotyczące wyrobów metalowych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konstruktor@marxam-project.pl.

 

Karty charakterystyki:

Katalog wszystkich stojaków na beczki

Cennik wszystkich stojaków na beczki

Zobacz także

Produkty podobne

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska zagraniczna - AT, BA, LT, LV, CH : od 27,65 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - BE, CZ, DK, LU, DE, SK, HU : od 22,12 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - HR, IT : od 38,71 USD
Przesyłka paletowa : od 36,87 USD
Cena do potwierdzenia pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl : od 0,25 USD
Przesyłka kurierska : od 6,14 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - RO : od 44,24 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - US : od 36,87 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - EE, FI, FR, ES, NL, LI, PT, SI : od 33,18 USD

Zapytaj o produkt