tr?id=191004198171028&ev=PageView
&noscript=1

Regał na beczkę 600L Light malowany

159 galonów

Indeks katalogowy: ME001548

Odkryj nasz regał na beczkę o pojemności 600 litrów, zoptymalizowany pod kątem powierzchni magazynowej. Wykonany z trwałych materiałów, wytrzymuje znaczne obciążenia.
  • Dostawa: od 6,17 USD (Przesyłka kurierska)
262,45 USD brutto / szt. 213,37 USD netto + 23% VAT / szt.

Opis

Regał na beczkę 600L Light

 

Regał na beczkę o pojemności 600 litrów został starannie wykonany, aby zoptymalizować przestrzeń magazynową oraz ułatwić transport i przechowywanie beczek. Wykonany z materiałów najwyższej jakości, w tym ocynkowanej stali konstrukcyjnej, stali Inox, stali malowanej proszkowo lub aluminium, regał ten został zaprojektowany tak, aby wytrzymać znaczne obciążenia i próbę czasu.

 

Zdjęcie przedstawia regał na beczkę, mocno trzymający pojedynczą, dobrze zachowaną beczkę.

 

Cechy regału na beczkę 600L:

- Konstrukcja jest solidna i trwała

- Wszechstronne i wygodne rozwiązanie do przechowywania

- Konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem oszczędności miejsca

- Przechowuje jedną beczkę o pojemności 600L

 

Zalety regału na beczkę 600L:

- Zajmująca mało miejsca konstrukcja tego produktu umożliwia wykorzystanie go jako podstawy przy układaniu w stosy wielu regałów, optymalizując w ten sposób wykorzystanie powierzchni w magazynie

- Wykonany z wytrzymałej stali lub aluminium, został zaprojektowany tak, aby zapewnić długowieczność

- Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i z różnymi typami beczek, w tym z wariantami plastikowymi i stalowymi

 

Regał na beczkę 600L Light - zastosowanie

Regał na beczkę o pojemności 600 litrów stanowi niezawodne rozwiązanie do przechowywania dla każdego przedsiębiorstwa stosującego beczki. Jego solidna, kompaktowa konstrukcja oraz łatwość transportu i przechowywania zapewniają znaczną poprawę wydajności i organizacji.

Metalowe podstawy regałów na beczki ułatwiają przechowywanie beczek w różnych gałęziach przemysłu, w tym między innymi w przemyśle winiarskim, sektorze naftowo-gazowym i wszelkich innych przedsiębiorstwach wykorzystujących beczki, niezależnie od ich składu, czy są ocynkowane, stalowe, drewniane, z tworzywa sztucznego lub innego materiału.

 

Regał na beczkę 600L Light - specyfikacja

Pojemność beczki

600 litrów 158,5 galonów

Waga konstrukcji

20,2 kg 44,5 lbs

Maksymalne obciążenie konstrukcji

3000,0 kg 6613,9 lbs

Szerokość

86,0 cm 33,9 cala

Wysokość

34,0 cm 13,4 cala

Wysokość nóżek podstawy

25,0 cm 9,8 cala

Głębokość

80,0 cm 31,5 cala

 

Jedną z głównych zalet regału na beczkę o pojemności 600 litrów jest jego oszczędna przestrzennie konstrukcja. Biorąc pod uwagę ograniczenia powierzchni magazynowej, jej optymalizacja staje się koniecznością. Regał ten pozwala na efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni pionowej przez użycie go jako podstawy w stosie, umożliwiając umieszczenie większej liczby beczek na mniejszym obszarze fizycznym. Wykorzystując wysokość magazynu, możesz uwolnić cenną powierzchnię do alternatywnych zastosowań.

Regał na beczkę został zaprojektowany tak, aby skutecznie zarządzać dużymi ładunkami. Wykonany z ocynkowanej stali konstrukcyjnej, stali Inox, stali malowanej proszkowo lub aluminium, stojak ten charakteryzuje się wyjątkową trwałością i jest w stanie wytrzymać ciężar wielu beczek. Możesz mieć pewność, że Twoje cenne zasoby będą bezpiecznie przechowywane.

Regały do przechowywania beczek skutecznie optymalizują pojemność magazynu, jednocześnie ułatwiając wygodny transport i przechowywanie różnego rodzaju beczek, w tym beczek po piwie, winie i innych alkoholach.

Stojaki te są wyposażone w specjalnie zaprojektowane haki mocujące, starannie wycięte laserowo, aby zapewnić najwyższą stabilność i zapobiec niepożądanemu ruchowi beczek. Ponadto symetryczne rozmieszczenie regałów umożliwia bezproblemowe układanie beczek na terenie magazynu.

Wariant “Light” regału na beczki został specjalnie zaprojektowany, aby służyć jako podstawa do układania wielu stojaków na beczki. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w porównaniu do swojego standardowego odpowiednika.

 

Regały na beczki - współpraca

UWAGA:
a) Podana cena dotyczy zakupów indywidualnych. Odbiorców hurtowych (winnice, browary i wszelkiego rodzaju hurtownie) zapraszamy do składania zapytań indywidualnych – przy większych zakupach stosujemy atrakcyjne rabaty cenowe;
b) Budowa regałów na beczki: w przypadku indywidualnych wymagań wymiarowych lub konstrukcyjnych prosimy o bezpośredni kontakt. Jako firma produkcyjna jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego klienta w zakresie wykonania regałów na beczki.

 

Wysyłka

Wszystkie regały na beczki produkowane są w Polsce i stamtąd są wysyłane. Nie mamy problemu z wysyłką na cały świat, jednak koszt będzie zależał od kraju.

Należy również pamiętać, że kraje spoza Unii Europejskiej i strefy Schengen są objęte dodatkowymi kosztami celnymi.

Aby poznać koszt wysyłki do Twojego kraju, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl

 

Produkcja elementów metalowych - regały na beczki i nie tylko

Jako firma produkcyjna Marxam oferuje wiele różnych elementów metalowych wykonywanych na zamówienie. Jeżeli mają Państwo indywidualne życzenia dotyczące wyrobów metalowych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konstruktor@marxam-project.pl.

 

Karty charakterystyki:

Regał na beczkę 600L Light - wymiary

Katalog wszystkich stojaków na beczki

Cennik wszystkich stojaków na beczki

Zobacz także

Produkty podobne

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska zagraniczna - AT, BA, LT, LV, CH : od 27,75 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - BE, CZ, DK, LU, DE, SK, HU : od 22,20 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - HR, IT : od 38,85 USD
Przesyłka paletowa : od 37,00 USD
Cena do potwierdzenia pod adresem e-mail: sklep@marxam.pl : od 0,25 USD
Przesyłka kurierska : od 6,17 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - RO : od 44,40 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - US : od 37,00 USD
Przesyłka kurierska zagraniczna - EE, FI, FR, ES, NL, LI, PT, SI : od 33,30 USD

Zapytaj o produkt