Kategorie

Próbnik ziemi - laska sadownicza, l=40cm

Indeks katalogowy: ME001254

Laska sadownicza do pobierania próbek z głębokości 40 cm
  • Dostawa: od 0,00 zł
380,00 zł / szt. 308,94 zł + 23% VAT

Opis

Próbnik ziemi (laska sadownicza) z pazurem

 

Próbnik ziemi (Laska sadownicza) jest urządzeniem służącym do pobierania próbek gleby z wierzchniego poziomu gruntu. W zależności od głębokości próby jakiej chcemy dokonać należy dobrać próbnik ziemi o odpowiedniej wysokości nad wejściem w ziemię. W ten sposób możemy uzyskać próby z głębokości 20 cm lub 40 cm. Do zestawu dołączony jest specjalny „pazur” - element służący do usuwania ziemi z próbnika i czyszczenia go. Posiada on osłonę na palce, która zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Urządzenie z powodzeniem wykorzystywane jest w takich dziedzinach jak:
- firmy nawozowe, rolnicze oraz sadownicze;
- próby glebowe oraz azotowe;
- oczyszczalnie ścieków.

Całość próbnika gleby zbudowana jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia jego trwałość i niezawodność. Wszystkie końce laski sadowniczej są zaślepione stalą nierdzewną, co zwiększa ich estetykę i żywotność. 

Do zestawów próbnika dokupić można pudełka tekturowe z pokrywką do gromadzenia, przechowywania i transportu próbek. Oferujemy pudełka w dwóch rozmiarach - 120 x 70 x 50mm lub 105 x 75 x 50mm. Jako dodatkowe akcesorim dokupic można również specjalny skrobak, służący do łatwego wyciągania i przechowywania pobranej gleby.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać:
- laskę glebową o dowolnej długości (dla próbek o głębokościach 60cm i więcej każdy zabierak posiada specjalną wypustkę do wbijania w ziemię) - prosim o kontakt w celu indywidualnej wyceny,
- grawer na lasce z dowolną informacją - nazwa firmy, strona www, imię i nazwiska itp. (jest to opcja płatna dodatkowo).

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Koszty dostawy

Załączniki

Zapytaj o produkt